Fotograf rodzinny, dziecięcy, na chrzciny – Toruń, Bydgoszcz, Warszawa » Portfolio Studio Tutto z Torunia: fotografia dzieci, fotografai z chrzcin, imprez rodzinnych, uroczystości w przedszkolu

Wernisaż fotografii w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

Studio Tutto oraz iMedia Solutions zapraszaja na wyjatkowy wernisaz fotografii Mam Akademii Fotografii Dzieciecej

plakat_press_mediaPINIMAGE

„Dzieciństwo kadrem malowane” – wystawa prac fotografujących Mam

22 lutego (sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy fotograficznej. Tematem przewodnim wystawy jest dziecko i dzieciństwo, a same fotografie są dziełem mam – utalentowanych fotografek.

Wystawa jest zwieńczeniem nauki w Akademii Fotografii Dziecięcej. Grupa ponad 80 słuchaczek z Polski i zagranicy przez ponad pół roku pracowała nad zagadnieniami z zakresu fotografii. Wszystkie zdjęcia łączy jeden motyw – dziecko i niezapomniane momenty jego dzieciństwa. Fotografie prezentowane na wystawie zaskakują nie tylko różnorodnością technik i stylów, ale również wyjątkowym podejściem do tematu.
– Te prace to prawdziwe fotograficzne perełki, których pozazdrościłby nie jeden profesjonalista w tym fachu. I nie chodzi tylko o technikę ich wykonania – zaznacza organizatorka wystawy Monika Ralcewicz-Ciaiolo. – Fotografie pokazują dzieci takimi, jakimi widzą je własne matki. To kadry subiektywne, pełne ciepła i pozytywnych emocji i dlatego są takie prawdziwe.
Wernisaż jest wydarzeniem otwartym, na który organizatorzy zapraszają wszystkich, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Na spotkaniu będzie można nie tylko podziwiać wspaniale fotografie przedstawiające dzieci w wyjątkowych i pięknych portretach, zdjęciach reportażowych, artystycznych i kreatywnych ujęciach, ale także porozmawiać z autorkami zdjęć oraz instruktorami Akademii Fotografii Dziecięcej.
Zdjęcia z wystawy „Dzieciństwo kadrem malowane” będzie można zobaczyć już 22 lutego (sobota) w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Uroczyste otwarcie o godzinie 15:00.
Od dnia 25 lutego do dnia 1 kwietnia 2014 r. wystawa będzie dostępna w Kreatywnej Kamienicy w Toruniu, przy ul. Browarnej 4 .

Back to TopEMAILPOSTFacebookPOSTTweetPOSTSubscribe

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*